Edzések

A JKS Magyarország Szövetséghez tartozó Egyesületek és edzéslehetőségeik, elérhetőségük…

Tradicionális Karate Shotokan Egyesület
Edző: Herczeg Balázs 3. dan
+36/20/2032913
herczeg@jks.hu
www.shotokarate.hu

1. Trefort “Dojo” – felnőtt edzés (18+) – haladó, újrakezdő
Budapest, VIII. Trefort u. 8. Tornaterem
Kedd, Csütörtök 18.00-20.00

2. Hild Dojo – Általános iskolás tanulóknak – vegyes
Budapest, V. Nádor u. 15.
Kedd, Csütörtök 14.00-15.00

3. Váci Dojó – A Váci utcai Ének-Zene általános iskola tanulóinak – vegyes
Budapest, V. Váci utca 43.
Hétfő 16.00-17.00
Csütörtök 16.00-17.00

4. Szekszárd és Környéke Szabadidős Többcélú Egyesület Karate Szakosztály

Edző: Guzorán Attila 4.dan
+36 /20/5295254

Helyszín: Tartsay u. 20. (a jysk áruház mellett a volt Táév Irodaépületben)…

Edzések: Kedden és Pénteken 16.30-18.00 óra között.
Találkozó minden alkalommal 16.15-kor az épület elött…

 5. Shinobu dojo – kezdő csoport

Edző: Tran Minh Tri 1.dan
Helyszín:
Budapest, VIII. Trefort u. 8.
Hétfő, Szerda 18.00-19.30

6. Tora Dojo Radstad (Ausztria)

Edző : Nagy István 2. dan
Helyszín: FITHIT,  Radstad, A-5550, Salzburgerstr. 22.

Kedd: 17.30-18.30
Szerda: 19.30-20.30
Csütörtök: 17.00-18.00

7. Sárbogárdi Karate Klub

Edző: Németh Attila 5.dan

Helyszín: Sárbogárd, Mészöly Géza Ált Isk. Tornaterme

Hétfő: 18.00-19.00
Szerda: 18.00-19.00

8. Budapest, UTE

Edzők: Hecker Balázs 5. dan, Cheritah Laura 4. dan, Dr. Tahon Róbert 4. dan, Krajcsi László 3. dan, Vass Zoltán 2. dan

IV. KERÜLET:
Halassy Olivér Ált.Isk: H: 16.00-17.00 Sz: 16.00-17.00
Bajza József Ált. Isk: K: 16.00-17.00. Cs: 17.00-18.00.
Fóti úti Ált. Isk: K: 17.00-18.00. Cs: 16.00-17.00.
Szűcs Sándor Ált. Isk: H.Sz: 16.00-17.00.
Bene Ferenc Ált. Isk: H. Sz: 17.30-18.30.
Babits Mihály Gimn: K.Cs: 18.00-19.30.
Pécsi Sebestyén Ált. Isk: H. Sz: 16.00-17.00.
Karinthy Frigyes Ált. Isk: K. Cs. 16.00-17.00.
Hétszívirág óvoda P: 10.00-11.00
Park Óvoda: K: 17.00-18.00 Cs: 17.00-18.00
Liget Óvoda: K: 16.00-17.00
UTE Dojo: Szent László tér 1
Tradícionális karate K. Cs: 19.00-20.30 (7-99 éveseknek)


XI. KERÜLET:
BME Sportközpont Bertalan Lajos utca 2.
Tradicionális karate: K. Cs: 19.30-21.00 (7-99 éveseknek)


XIV. KERÜLET:
Móra Ferenc Ált. Isk: H. Sz: 16.00-17.00.
Németh Imre Ált. Isk: H. Sz: 16.00-17.00.
Kafka Margit Ált. Isk: K. Cs: 16.30-17.30.
Álmos Vezér Ált. Isk: K. Cs: 16.30-17.30.


XV. KERÜLET:
Pestújhelyi Ált.Isk: H, SZ 16.00-17.00.
Kaisei Dojo: Thököli út 77: H, SZ: 16:00-17:00, 18:30-20:00
K, CS: 16:00-17:00


XVI. KERÜLET:
Kölcsey Ferenc Ált.Isk: H. Sz: 17.00-18.00.
Néri Szent Fülöp Ált. Isk: K. Cs: 17:00-18.00.